Kontaktujte nás:

+420 602 315 822
info@dkroubenky.cz

Projekt pro stavební povolení

Návrhy a projekty jsou zpracovávány podle konkrétních představ stavebníka a s ohledem na specifické podmínky pozemku pro stavbu.

Nabízíme vypracování kompletní projektové dokumentace pro stavební řízení, studie stavby, případně zajistíme komplexní architektonický návrh.

Studie a projekty jsou vytvářeny v programu AutoCAD včetně barevného řešení a 3D modelů z tesařského programu Dietrich's nebo SEMA.

Cena projektové dokumentace standardního rodinného domu pro stavební povolení je 49000 Kč včetně DPH.

30% sleva na projekt při realizaci stavby naší firmou!

V případě, že nemáte vlastní projekt, zajistíme jeho zpracování naším týmem.

Studie stavby (STS)

Cílem studie je definovat prostorové, barevné a materiálové řešení stavby. Součástí je situace stavby s osazením objektu na pozemek včetně napojení na inženýrské sítě a 3d vizualizace. Studie slouží jako podklad pro další stupeň projektové dokumentace stavebního řízení.

Dokumentace pro stavební povolení (DSP)

Jedná se o podrobnou projektovou dokumentaci sloužící pro účely vyřízení stavebního povolení a také pro provedení stavby. Návrh domu vychází buď z již zpracované architektonické studie, nebo se navrhuje individuálně přímo podle přání zákazníka. Projektová dokumentace pro stavební povolení je řešena velice podrobně, takže slouží zároveň i jako dokumentace výrobní a realizační.
Součástí dokumentace jsou projekty profesí (elektroinstalace, vytápění, vodovod, kanalizace, plynovod apod.), požárně bezpečnostní řešení stavby a průkaz energetické náročnosti budovy.

Roubené stavby mají svá specifika a je přínosné, pokud projekt od počátku řeší odborník v daném oboru.